• FİZİKİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik hizmetlerinin verileceği alanlarda fiziki güvenlik gereksinimleri belirlenip, profesyonel personellerimiz tarafından risk analizleri oluşturulup değerlendirilir ve bu raporlar doğrultusunda güvenlik raporu oluşturulur. Fiziki güvenlik hizmeti kapsamında, banka genel müdürlüğü güvenliği, banka şubesi güvenliği, yakın koruma, bina, tesis, depo, fabrika, eğitim kurumları, yabancı madde ve yabancı şahısların girişi, hırsızlık, sabotaj ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projeler belirlenip şirketimiz tarafından hizmete sunulur.

BANKA GENEL MÜDÜRLÜK VE BANKA ŞUBELERİ GÜVENLİĞİ

Risk etkisi altındaki özel bankaların her türlü nakit, kıymetli evrak, kıymetli maden, soygun riski, genel merkez güvenliği, şube güvenliği, kıymetli mal taşımacılığı, güvenlik elemanı, yakın koruma, alarm izleme, şubeler veya bankalar arası güvenli para taşımacılığı hizmetlerini en son teknoloji ve kriz yönetimi ile planlayarak sunmaktadır.

BİNA VE TESİS GÜVENLİĞİ

Hızla gelişen teknoloji eşliğinde konusunda uzman, iyi eğitilmiş deneyimli personeller ile özel güvenlik sektörü kanunlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir şirketiz. Fabrikalar, kurumsal koruma, tesis güvenliği, site ve yaşam alanları, özel aktivite güvenliği gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

YAKIN KORUMA HİZMETLERİ

Yakın koruma kapsamı kişilerin, kurumların veya objelerin günlük hayatını daha güvenli ve programlı hale getirmek için risk faktörleri, güvenlik açıkları ve zaman zaman hayati tehlike riski kapsamında müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda silahlı ya da silahsız olarak eğitimli kişiler tarafından verilen hizmetlerimizdir.

  • PARA VE KIYMETLİ MADEN NAKLİ HIZI

Şehir içi ve şehir dışı son teknolojiye sahip güvenlik sistemleri ile donatılmış zırhlı araçlarımız ve profesyonel güvenlik kadromuz ile tüm menkul kıymetler, uluslararası standartta taşınmaktadır.

KIYMET TRANSFERİ

Para, altın, mücevherat, antika, değerli eşya, kıymetli evrak, koleksiyon ve diğer değerli varlıkların kara ve havayolu taşımacılığı ile bir noktadan bir noktaya transferi sırasında oluşabilecek tüm risk ve tehlikeli durumlara karşı (Zırhlı araçlarımızı ve Silah) temin ederek transferin güvenli bir şekilde tarafımızdan sağlanmasıdır.

KASALAMA HİZMETİ

Dünya standartlarında teknoloji ile donatılmış kamera ve güvenlik sistemimiz ile, müşterilerimizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda nakit operasyon merkezlerimizde oluşturulmuş kasa dairelerimizde kasalama hizmeti sunulmaktadır.

NAKİT (PARA) İŞLEME HİZMETİ

Türkiye’de bankalar, kurumsal şirketler, markalar, zincir mağaza sektörlerinde paranın yoğun olarak kullanıldığı alanlarda Para İşleme Hizmeti sağlıyoruz. Yüksek hızda para işleme, maliyet tasarrufu ve maddi kriz yönetiminde en güvenilir şirket olma yolunda sizin yanınızda oluyoruz.

  • SİGORTA

TAŞIMA SİGORTASI

Şehir içi ve şehir dışı yük ve insan taşımacılığınızı güvence altına almak için tüm teminat poliçelerimiz tamamlanmış olup taşımacılık sigortasında kapsamlı ve güvenilir poliçeler yaratarak hem ekonominizin hem de kurumunuzun misyonunu güvence altına alıyoruz.

KASALAMA SİGORTASI

Menkul kıymetler, nakit para, değerli eşyalar, kıymetleri evraklarınızın güvenliğinin sağlandığı kasalama işlemlerinin sigortalanması çalışma prensibimizin bir parçasıdır. Owline nakit merkezlerinde sigorta güvencesinde muhafaza altına alınan varlıklarınız, koruma altına alınan miktarlarla ilgili müşteri hesaplarına kaydedilerek, elektronik ortamda da son teknolojide müşteriye bildirilir.