Para ve Değerli Maden Taşımacılığı faaliyetinin kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi için yeniliklere açık faaliyetlerimizle güvenlik sektöründe fark yaratıyoruz.

Owline Güvenlik Hizmetleri A.Ş adıyla 2019 yılında, sektörde 20 yıllık tecrübeli üst düzey yönetici kadrosuyla kurulmuştur. Şirketimiz kamu ve özel sektör için; Fiziki Güvenlik Hizmetleri, Para ve Kıymetli Menkul Değerler Nakli Hızı ve Sigorta alanlarında birçok güvenlik gruplarında hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuz ve son teknoloji donanımlarımız ile müşterilerimize istekleri ve beklentileri doğrultusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Türkiye çapında 5188 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösteren Owline Güvenlik Hizmetleri A.Ş, sektöründe lider ve güvenilir olmak, gerekli prosedürlerin hazırlanması için yardımcı ve çözümleyici olmak, profesyonel ve yüksek seviyede eğitilmiş ve özgün güvenlik ekibini oluşturmak ve ek görevler için yeterli seviyede personel bulundurmak, proje yönetimi ve denetimini sağlamak ve hizmette kesintisiz ve sorunsuz bir vizyon yaratmak amacındadır.